Magazynowanie
Przeprowadzki
Transport

Bezpłatna Wycena

Na Państwa życzenie, przedstawiciel firmy przyjedzie na niezobowiązujące oględziny.
Na ich podstawie dokonana zostanie
bezpłatnie oferta przeprowadzki dla Państwa dobytku.
Na spotkaniu przedłożona zastanie Wam również umowa, na podstawie której
wykonana będzie relokacja.

Przeprowadzki Firm

 

Inter Moving organizuje usługi relokacyjne dla podmiotów gospodarczych. Często przeprowadzka firmy wiąże się, z wykonaniem jej w nocy i najczęściej w weekend tak, by nie zakłócała ona płynności działania Państwa firmy. Plan wykonania prac musi być spójny, logiczny tak aby przenosiny odbyły się możliwie szybko i bez komplikacji. Od pracowników firmy wykonującej relokacje, wymagana jest uczciwość i poufność. Dodatkowo pracownik kierujący ekipą musi posiadać umiejętność współpracy, z osobą odpowiedzialną z ramienia firmy, która się przenosi, to ułatwia przebieg prac. My spełniamy powyższe kryteria. Oferujemy także wynajem pracowników. Często zdarzają się ruchy relokacyjne wewnątrz biura, do tego też potrzebni są odpowiedni ludzie i narzędzia. Nasi pracownicy pomogą Wam też zarchiwizować dokumenty.

Przeprowadzki Osób prywatnych

 

Inter Moving został stworzony dla Państwa, żeby Wasz dobytek został przeniesiony szybko i bezpiecznie. Zakres usług i ofertę cenową dopasujemy do Waszych potrzeb. Przeniesiemy stary XVIII wieczny kredens, lub cenne pianino Bechsteina. Zdemontujemy półki, karnisze i zamontujemy je na nowym adresie. Wszystko zostanie spakowane przez zespół profesjonalnych packerów, w odpowiednie materiały. Możecie Państwo również spakować swój dobytek samodzielnie, my przywieziemy do tego odpowiednie narzędzia. Wybór pozostawiamy Wam.

Przeprowadzki Międzynarodowe

 

Przesiedlenie międzynarodowe mienia, to dodatkowo odprawy celne i odpowiednie przygotowanie jego dokumentacji . Inter Moving to wszystko zrobi za Was. Oprócz fachowego spakowania dobytku, potrzebne jest prawidłowe przygotowanie go do transportu. Zliczenie, ponumerowanie oraz właściwe ułożenie dobytku na ciężarówce. Nie zapominamy o zoptymalizowaniu kosztów, takich przedsięwzięć. Wykorzystujemy wypracowane przez siebie rozwiązania logistyczne, tak żeby zyskać Państwa zadowolenie i uznanie.

Copyright © 2012, InterMoving.pl